Vyrazte letos na dovolenou do Vysokých Tater

Vysoké Tatry nejsou jen nejvyšším pohořím Slovenska. Je to kraj zázraků, který vás nepřestane udivovat, a který vám do žil vlije novou energii. Nechte se očarovat i vy, a vydejte se na dovolenou plnou zážitků i relaxace.
Tatry jsou balzámem pro tělo i duši, vždyť i jen samotný vzduch tady léčí! A ošizeny rozhodně nezůstanou ani ostatní vaše smysly: čekají vás nádherné výhledy z vrcholků hor, doprovázené šumem lesa či zurčením vodopádů. Lahodná místní i světová kuchyně polaská vaše chuťové pohárky a léčivým dotekům se můžete oddat v některém z mnoha wellness.

Ubytování ve Vysokých Tatrách

Ať už dáváte přednost uvolněné atmosféře horské koliby, útulnému rodinnému penzionu nebo jste zvyklí na špičkový komfort luxusních wellness hotelů, najdete si pro sebe v Tatrách to pravé. Rodiny s dětmi najdou dokonalé útočiště s mnoha možnostmi zábavy v jednom z family-friendly hotelů či apartmánů, a zamilované páry si vychutnají romantickou relaxaci třeba v privátním wellness.

Stovky zážitků a sportovních možností

Zážitků, výletních cílů a sportovních možností na vás v Tatrách čekají doslova celé hory, a to jak v létě, tak i v zimě. Nechte se vyvézt na Lomnický štít visutou lanovkou z 30. let, jež v dobách svého vzniku držela několik světových rekordů. Vydejte se obdivovat magickou nádheru Štrbského plesa, pěšky nebo na lodičkách a nadýchejte se zdejšího léčivého vzduchu.
Během zimy si můžete zkusit lyžovačku v nejvýše položeném areálu na Slovensku — Tatranské Lomnici, a v letních měsících se zase vydejte na výpravu po některé z mnoha turistických stezek nebo si třeba vychutnejte golf s nádherným panoramatickým pozadím velehor. Milovníci toho nejlepšího wellness odpočinku si zase přijdou na své v ekologickém zážitkovém království Aquacity Poprad.
Při troše štěstí můžete během toulání přírodou zahlédnout i roztomilé sviště nebo odvážné kamzíky. A i kdyby vám zrovna náhodou počasí některý den úplně nepřálo, není se třeba obávat, že byste se nudili: vydat se můžete do jednoho z mnoha muzeí či na prohlídku hradu, a pokud jste na dovolené s dětmi, vezměte je třeba do zábavního komplexu Tricklandia, sci-fi parku Kvantarium či na zážitkovou prohlídku tatranských unikátů: Tatry vnútri.

Realizované s finančnou podporou Ministertva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

1 hvězda2 hvězdy3 hvězdy4 hvězdy5 hvězd (Doposud nehlasováno)
Loading...Loading...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

AlphaOmega Captcha Classica  –  Enter Security Code
     
 

1 × three =